منابع انسانی

نیروی محرک هر سازمانی بی‌شک کارمندان و پرسنل توانمند آن است

چشم انداز ما

نیروی انسانی مهم‌ترین سرمایه سازمان‌ها است و هرچه این سرمایه از کیفیت مطلوب و بالاتری برخوردار باشد، موفقیت، رشد و تعالی سازمان بیشتر خواهد شد. بنابراین، توجه به استخدام متخصص ترین افراد و بهبود کیفی منابع انسانی در سازمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، زیرا این اقدام منافع دوجانبه‌ای برای سازمان و افراد در پی دارد.  یکی از شاخص‌های برتری یک سازمان نسبت به سازمان دیگر دارا بودن نیروی انسانی متعهد است. وجود کارکنان متعهد وجهه سازمان را در اجتماع ارتقاء می‌دهد و زمینه رشد و توسعه آن را فراهم می‌کند. ما در شرکت باراکا، پیشرفت را در گرو پیشرفت و ارتقاء نیروی انسانی می بینیم.

استخدام در باراکا

ما در باراکا، در جهت پیشرفت در دنیای امروز و استفاده از نیروهای انسانی متخصص، اقدام به استخدام نیروهای جدید کرده ایم. شما می توانید، با توجه بخش هایی که باراکا در آن نیازمند نیروی متخصص و متعهد می باشد را در فرم زیر پیدا کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

کارخانه باراکا

شرکت رضوان شکلات با هدف ارائه بهترین خدمت به مشتریان و مصرف کنندگان ارجمند ایرانی، با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی تولید کارآمد، سرمایه های انسانی بهره ور اقدام به تولید بیش از ۴۰ نوع محصول مختلف نموده است. ماحصل تلاش و کوشش پرسنل ساعی این شرکت، مدیریت آگاه و نیز لطف و رحمت خداوند امروزه این شکلات را جزو تولید کنندگان برتر شکلات در ایران قرار داده است.
آنچه که شکلات باراکا را امروزه به مطمئن ترین گزینه برای انتخاب مبدل ساخته است تنها در سایه تعهد و اهتمام مدیریت ارشد و پرسنل متعهد این شرکت است که ارمغانی از بسته بندی زیبا و منحصر بفرد، طعم ناب شکلات مرغوب و کیفیت تضمین شده را برای مصرف کنندگان گرامی به همراه دارد.

منابع انسانی باراکا